فال هفته

33

فال هفته

فال هفته از شنبه ۳۱ تیر تا ۶ مرداد

فال هفته ویکی مستر

فروردین

کسل نباش چون غریزه‌ات بهت می گه یک چیز جالبی پشت پیچ بعدی مخفی شده و اشتباه هم نمی کنه. این هفته با یک سورپریز مواجه خواهی شد که خوشحالت می کنه. نذار ناامید بشی چون چند قدم آخر است که باعث می شه از خط پایان رد بشیم – هر چقدر هم که خسته باشیم. روز جمعه مریخ از لیبرا به برج عقرب می ره و این خبر عشقی خوبیه چون بالاخره بعد از هفت ماه، مریخ خشن از بالای سر بخت عاشقانه‌ات کنار رفته. اگر در مورد یک تصمیم بزرگ داره فکر می کنی، جواب «بله» است. کاری رو بکن که بیشتر می خوای و هی توی فکرت می چرخه.

اردیبهشت

اشتباهی که از یک نفر سر زده، روی زندگی تو هم تاثیر می ذاره. سعی کن بیش از حد روش وقت نذاری چون به هرحال چیزی است که شده و راه حل درست ادامه مسیر است. به کاری که می کنی اعتماد داشته باش و پیش برو و موفق می شی حتی اگر در طول این هفته به چند دست انداز برخورد کنی. از جمعه تا یک ماه رابطه عاشقانه ممکنه حوصله سر بر بشه. نگران نباش چون این به خاطر حضور مریخ در آسمون پیش اومده و می گذره. یک قرار بزرگ یا یک مهمونی یا چنین چیزی منتظرت است و اگر مرددی که بری یا نه،‌ حتما برو.

خرداد

در این هفته در مورد قرارها و برنامه‌هات منتظر یک اتفاق غیرمنتظره باشه. کسی رو می بینی که انتظار نداری یا جایی می ری که هیچ وقت فکرش رو هم نمیکردی روزی خودت رو اونجا ببینی. پیشنهادی که بهت می شه هم جالبه ولی قبل از جواب «بله» حتما یک هفته برای فکر کردن وقت بگیر. ارتباط با طبیعت برات خوبه تا بتونی اثر خشن مریخ رو در این هفته دفع کنی. یک گلدون کوچیک بگیر یا چیزی بکار یا چند ساعتی رو جایی بگذرون که طبیعت توش حضور پررنگ‌تری داره. بدون که از جمعه به بعد در سکتور عشق بعضی چیزها قراره تکونی بخورن پس براشون آماده شو!

تیر

گرفتن فرمون در دست کار سختی خواهد بود. این هفته پر از اتفاقاتی است که توی برنامه ها تغییر ایجاد می کنن و حتی یک پیشنهاد اینه که سعی نکنی برنامه خیلی محکمی بریزی و لحظه به لحظه زندگی کنی؛ اینجوری شانس موفقیت بالاتره. در ضمن باید کم کم آماده بشی که قلبی رو بشکنی! انگار با حرکت کردن مریخ و خارج شدنش از سکتوری که هفت ماه بود اشغال کرده بود،‌ لازمه به کسی حرف سختی بزنی. اینکار رو بکن و از شنبه ماه جدید توی خونه ات آدم های جدیدی رو سر راهت قرار خواهد داد.

مرداد

ضربه پذیر بودن دلچسب نیست ولی گاهی اجتناب ناپذیره. به هرحال آدم ها گاهی در شرایطی هستن که راحت تر می شکنن و فشار کمتری رو می تونن تحمل کنن. برای بیرون اومدن از این شرایط به چیزهای خوب و مثبت فکر کن و ببین چقدر از چیزهایی که داری کم به نفع شاد بودنت استفاده کرده ای. یک برنامه طولانی مدت داشتی که مدتی است فراموش شده و اوقاتی هم که سراغش می ری بیشتر به جنبه‌هایی می رسی که خودت دوستشون داری نه اون چیزهایی که لازمه انجام بشن. بدون که برای رسیدن به مقصد باید از بخش های غیرجذاب راه هم گذشت. حوصله کن و به هدف خوبت خواهی رسید. در این هفته یک نفر هم سر راهت قرار می گیره که پتانسیل تبدیل شدن به یک دوست برای همه زندگی رو داره. سوال اصلی اینه که آیا تو انتخابش می کنی یا نه؟ سخت گیری کن چون اگر با هم دوست بشین، طولانی مدت خواهد بود.

شهریور

کمی کنار بایست و قاطی شلوغ پلوغی ها نشو. شاهد کمی درگیری خواهی بود که بهتره خودت جزوش نباشی. آدم‌ها با هم درگیر می شن تا چیزی به دست بیارن و سعی می کنن تو رو هم قاطی بازیشون کنن ولی در نهایت تنها چیزی که به تو می رسه نارضایتی دو طرف است. این رو بدون که از همین امروز اورانوس حرکت چند ماهه اش به سمت عقب رو شروع می کنه. تاثیرش روی زندگی تو؟ کند بودن ماجراهای عشقی و کمی حوصله بربودن شرایط. بهترین روش برخورد با این وضع اینه که به جای انتظار هیجان و اتفاقات عجیب، با حوصله در یک مسیر پیش بری – مثلا برای چیزی مثل کنکور درس بخونی یا در کاری که داری می کنی پیش بری. مریخ هم از روز جمعه از برج فلکی تو خارج می شه و زمان مناسبی درسته می کنه برای صداقت کامل با پارتنر یا پارتنر احتمالی.

مهر

قلبت آماده پذیرفتن یک رابطه عمیق و طولانی است ولی شرایط زندگی اینطوری نیست. اتفاقاتی که می افتن تو رو از عشقی که دوست داری دور می کنن و مشغول چیزهای دیگه. در این هفته یک اتفاق تو رو سراغ چیزی می فرسته که اصلا انتظارش رو هم نداشتی ولی از عهده‌اش بر می یای که شرایط رو کنترل کنی و از موقعیت جدید به نفع خودت استفاده کنی. تعطیلات هفته بعد فرصت خوبی است برای کشف جایی که قبلا توش نبودی. در این هفته و هفته بعد روابط اجتماعی ات بسیار زیادتر از قبل می شه و این فرصتی برای درخشش رمانس هم هست. از چهارشنبه ژوپیتر در سکتور دوست‌یابی تو است و باید انتظار داشته باشی (و آماده باشی) که حلقه دوستانت گسترده تر بشه و یکی دو نفر مهم هم بهش اضافه بشن. تو جمع ها شرکت کن و معجزه‌اش رو ببین.

آبان

مثل اینکه بالاخره داری تصمیم میگیری کار و تلاش و برنامه ریزی برای آینده رو متوقف کنی و سراغ تفریح و با بقیه بودن بری!‌ شایدم این تفریح و حضور در گروه بعد از یک دوره تنبلی داره اتفاق می افته ولی به هرحال چیزی که در آسمون این هفته ات است، شروع فعالیت اجتماعی بعد از یک دوره رکود است. در مورد مشکلی که وجود داره ، ریلکس بودن بهترین کاره. در نهایت همه با تعجب خواهند گفت «دیدی کاری نکرد و موفق هم شد!» ولی خودت می دونی که هر لحظه مواظب هدف بودی و آروم آروم پیش می رفتی. اگر حس جذابیتت بالا رفته بدون که درست فکر می کنی! از جمعه به بعد با حرکت مریخ تو خونه «کشش‌های فردی» تبدیل می شی به آتشفشانی از جذابیت… این اتفاق هر دو سال یکبار می افته و این هفته فرصتی عالی است برای جذب هر چیزی که می خوای به سمت خودت.

آذر

دنیایی از احتمالات جلوت است و هیچ کس نمی تونه حدس بزنه که شرایط در سه ماه آینده چطوری خواهد بود. اما در این هفته لازم نیست به اونها فکر کنی و باید روی چند موضوع خاص تمرکز کنی و تمومشون کنی یا تکلیفشون رو مشخص کنی. اول حوصله سر بر ترین کار رو بکن تا کارهای دیگه راحت تر انجام بشن و بدون که برای رسیدن به یک مقصد باید از بخش های حوصله سر بر جاده هم عبور کرد. حرف سختی رو باید به یکی بگی و خبر بد یا خوب اینه که این هفته هم جراتت رو جمع نمی کنی تا ماجرا رو تموم کنی. اگر بعد از جمعه حس کردی با وجودی همه جشن ها و تعطیلی ها و خوشحالی های ظاهری ، شاد نیستی نگران نشو چون این حس مربوط به حضور مریخ در خونه دوم روابط اجتماعی است و می گذره. اگر لازم دیدی توی خلوت خودت باش و کارهات رو انجام بده تا جای برای اتفاقات خوب و هیجان انگیز باز بشه.

دی

یکی از عجایب آسمون این هفته اینه که متولد دی که مشهوره به فعالیت های جدی و مستمر،‌ در این هفته سراغ کلی تفریح جدی و مستمر هم می ره! (: مردم معمولا با دیدن تو فکر می کنن خیلی جدی یا حتی بداخلاق هستی ولی واقعیت اینه که خنده رو و اهل خوشگذرونی هستی و این خصیصه ها در این هفته به اوج خواهد رسید. به شیطنت فکر کن اما در این هفته نه! طبیعی و با برنامه های معقول خوشحال باش تا شادی ات به حداکثر برسه. در این هفته با پارتنرت هماهنگی چون از همین سه شنبه ونوس و نپتون کنار هم خواهند بود و این کمک بزرگی است برای راحت بودن یک زوج در کنار همدیگه. اگر با کسی دوست نیستی بخصوص از شنبه به بعد چشم‌هات رو خوب باز کن و ببین کی بهت زل زده – ماه جدید آدم های جدید می یاره.

بهمن

ارزش‌های سنتی اعضای خانواده کمی دردسر برات درست می کنه. شاید بد نباشی در مورد نیازهای شخصی یا درخواست‌های فردی ات کمتر حرف بزنی تا کسی که این موضوع براش حساسیت برانگیزه هم مجبور به جواب نشه. اگر صحبت مهمی رو مطرح کردی یادت باشه که راز ارتباط موثر، خوب گوش دادن است. کسی توی دفتر، اداره، مدرسه یا چنین محیط هایی بسیار علاقمنده با تو دوست بشه. سه شنبه و چهارشنبه یک تغییر کوچیک توی قیافه ات بده تا دنیا هم یک تغییر کوچیک بکنه. حواست باشه که ماه جدید درست توی خونه پارتنرهای تو طلوع خواهد کرد و باید منتظر یک رابطه جدید یا حتی شکل جدیدی از رابطه باشی.

اسفند

افکارت هیجان انگیزن پس چرا زندگی ات به همون اندازه هیجان انگیز نشده؟ جواب این سوال تو آسمون نیست.. آسمون می گه این هفته باید پر هیجان بگذره پس اگر اینطور نیست به این فکر کن که شاید مشکلی توی اجرا یا چیز دیگه داری! خوشبختانه یک آدم خوش فکر داره به کمکت می یاد؛ اگر برنامه ای ریخت حتما قبول کن. مثبت موندن نسبت به دنیا به دنیا کمک می کنه که چیزهای خوبی رو پیش بیاره. این هفته احساس رمانس تقویت خواهد شد و بخصوص از جمعه به بعد ممکنه حس کنی دنبال چیزی هستی که قبلا بهش فکر هم نکرده بودی. قلبت رو باز بذار و یک آرزوی خوب بکن و توی این هفته می تونی بهش برسی. استفاده از تلفن شدیدا توصیه شده است بخصوص برای زنگ زدن به کسی که خیلی وقته ازش خبری نگرفتی.

ویکی مستر : فال هفته
منبع: رنگی رنگی

دیدگاه بگذارید

33 نظرات در "فال هفته"

آگاه سازی از
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بالاترین امتیاز

سلام نویسنده ی پستِ گرامی یک دفه با تقلبی واسه دی ماه خبر خوب بنویس باشه لطفاً سپــــــــــــاس

سلام ممنون میشم لطف کنید در قسمت فال هفته از دوشنبه تا یکشنبه
فال جدید را بگذارید
سپاس

سلام صبح عالی پرتقالی,ممنون از این فال جالب 😉

سلام

فالهای هفته این هفته همه عالی بودند..خیلی خیلی ممنون که این قدر زحمت می کشین و این قدر حس خوب و امیدوارکننده منتقل می کنین…

واقعا ممنون از مطالبتون.همیشه سروقت و منظم.منکه همیشه هر ۲فال هفته رو میخونم و به واقعیت خیلى نزدیک.مثل مشاوره قبل از وقوع می مونه و خیلى جالب شرایط رو توضیح میده.بازم نشکر از وقتى ک صرف میکنید براى به روزرسانى مطالب.

سلام. این فال باز هم عالی بود..خیلی ممنون.

سلام

یه هفته دیگه و باز هم یه فال خوب دیگه! خیلی ممنون!

سلام

جالب بود. خیلی ممنون.

سلام

خیلی ممنون هم به خاطر فال هفته و هم فال ماه! بله! دیدم الان فال اسفندماه رو هم گذاشتین هم ذوقزده شدم هم البته بسیار سپاسگزار! خیلی خیلی منون که یشتر از خودتون برای دیگران وقت میذارین و زحمت می کشین!

Salam chera fale hafte miladyo avaz nemikonid

چرا فال جدید رو نمیذارید.مرسی

سلام پورتال رنگی
پس فال هفته و فال هفته ۲ کو؟
تشکر بابت مطالب خوندنی و جالبتون
من که هر هفته فال ها رو دنبال میکنم

سلام

این فال واقعا فال خیلی خوبیه هم روزانه ش و هم فال هفتگیش. خیلی ممنون!راستی همچنان بی صبرانه در انتظار اون یکی فال هفته که هنوز به روز نشده. البته واقعا فقط انتظاره و هیچ نوع گله و شکایتی هم توش نیست!باز هم خیلی ممنون.

سلام ممنون که فال هفته میذارید
لطفا زود به روزش کنید

وای عالیه برا اسفند و تیر
عین واقعیته ممنون👏🏻👏🏻

با سلام ، میخواستم بدونم فال هفتگی شما بر چه اساسی هستش و واقعی هستن یا جنبه سرگرمی داره فقط ، بر چه اساس منظورم اینه که بر چه حسب و اساسی اینارو مینویسید خیلی ممنون و منتظر فال جدید هم هستم اما دیر به روز میکنید

چرا فال جدید رو نمیذارید

امروزم تموم شد پس چرا فال رو نمیذارید؟

سلام .فال این هفته رو کی میذارید. مرسی

wpDiscuz