فال روزانه

9

فال روزانه

فال روزانه : فال روز ۵ اسفند

فال روزانه ویکی مستر

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه
فکر نکنید که شما قادر به فهمیدن عکس العمل دیگران هستید. به جای اینکه کلماتتان را سبک و سنگین کنید آنها را به زبان بیاورید، اما طوری صحبت کنید که مهربانی و انعطاف پذیریتان را به دوستانتان نشان دهید. آنها برای شنیدن حرف‌های شما بیش از اندازه از خودشان شور و شوق نشان می‌دهند، اما اگر بفهمند که شما با آنها مخالفید به حرف‌هایتان اهمیتی نمی‌دهند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه
امروز باید خیلی مواظب پولتان باشید، برای اینکه شما می‌توانید آنقدر مشتاق رسیدن به تخیلاتتان بشوید که نتوانید تصویر ذهنی‌تان را تغییر دهید. اما پول خوشبختی نمی‌آورد، حتی اگر شما خودتان را درگیر خریدن کردن چیزهایی مثل لباسهای جدید، یک اثر هنری و یا یک اسباب بازی صنعتی کنید. به جای اینکه به فکر کمکهای مادی باشید، ذهنتان را معطوف به کارهایی بکنید که می‌توانید انجام دهید نه آن کارهایی که انجام داده‌اید.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه
شما کاملا ساده لوحانه یا بیش از حد صبورانه در رفتارهایتان با دیگران عمل می‌کنید، زیرا این تفکر را دارید که در این صورت آنها شما را بیشتر دوست خواهند داشت یا علت‌های دیگر… این تفکر کاملا اشتباه می‌باشد زیرا دیگران نه تنها از رفتار شما سوﺀ استفاده می‌کنند بلکه در نهایت همان مقداری که تمایل دارید شما را دوست نحواهند داشت. شما از این که به این رفتارتان پایان دهید دچار ترس و واهمه هستید اما هر چه زودتر این کار را ترک کنید به نفع شما خواهد بود. در ابتدا خیلی مشکل به نظر می‌رسد اما با ممارست به تحقق می‌انجامد.

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه
امروز باوجود اینکه در مورد تصمیمات مهم خود خیلی جدی عمل می‌کنید، ولی با این حال دیگران باز هم فکر می‌کنند شما اشتباه کرده‌اید. شاید آنها شما را به بی‌مسئولیت بودن متهم کنند، درصورتی که اصلاً اینگونه نیست. پس اکنون در مورد برنامه‌های مهم خود با آنها صحبت نکنید، شما هرچقدر بیشتر حرف بزنید اختلاف نظرهایتان با آنها بیشتر خواهد شد.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه
شما امروز نمی‌توانید طبق برنامه‌ریزی قبلی‌تان پول خرج کنید، چراکه ماه جدید برج سنبله در خانه سومتان قرار گرفته و شما باید از برخی خریدهای غیر لازم صرف نظر کنید. اگرچه شما کمتر از آن چیزی که فکر می‌کردید در حساب بانکیتان پول دارید، ولی این دلیل اصلی برای موکول کردن خریدهایتان به روز دیگر محسوب نمی‌شود. بلکه دلیل واقعی این است که شما می‌خواهید چیزهایی بخرید که اصلاً بهشان احتیاج ندارید. الان زمان این رسیده که با برنامه ریزی کردن برای اوضاع مالی خود به زندگی‌تان معنای بیشتری ببخشید.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه
شما امروز می‌خواهید با ایجاد کردن یک پوسته سخت دور خود رفتار یک فرد متولد برج سرطان را نشان بدهید. یکی از راه‌ها برای انجام دادن این کار این است که فقط با افرادی که واقعا دوستشان دارید و کسانی که ازتان حمایت کرده و از بودن با آنها احساس امنیت می‌کنید، وقتتان را بگذرانید. اگر می‌توانید داخل خانه بمانید؛ اگرچه شاید مجبور شوید برای یک کار ضروری از خانه بیرون بروید، ولی امروز یک روز عالی برای استراحت کردن و خوابی گرم و نرم است!

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه
به نظر می‌رسد که هیچ چیز نمی‌تواند امروز جلوی شما را بگیرد. اما ممکن است اگر نتوانید درک درستی از اوضاع داشته باشید ناگهان متوجه شوید که اشتباه می‌کردید. خوش بینی کورکورانه می‌تواند شما را با موانع یا صخره‌هایی در مسیرتان مواجهه کند اما تمایل و اشتیاق تان قبل از اینکه خیلی دیر شود با اطمینان راه را برایتان باز کرده و مسیرتان را هموار می‌کند. بکار بردن قدرت کنترل تان، سیاست کاملا عاقلانه‌ای است به جای اینکه وقتی لبه پرتگاه قرار گرفتید به دنبال چتر نجات باشید سعی کنید قبل از آن از این سیاست استفاده کنید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه
اگر شما به خاطر استرس‌هایی که در محل کار با آنها مواجه شده‌اید عصبانی هستید، باید بدانید که اوضاع روند ثابت خود را پیدا می‌کند. اما این اتفاق‌ها شور و هیجان خاص خودش رادارد و به این زودی‌ها تمام نمی‌شود. پس الان چه چیزی اهمیت بیشتری دارد؟ هم اکنون لذت بردن از زندگی مهم ترین چیز است و استرس‌هایی که با آنها روبرو می‌شوید کوچکترین اهمیتی ندارند. مکانی آرام پیدا کرده تا در آنجا بتوانید نگرش خود را تغییر داده و آن را بهتر کنید.

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه
شما امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و خوشبختانه الان کاملاً آمادگی دارید به سراغ کارهای ناتمام‌تان رفته و با دیدگاهی جدید به آنها نگاه کنید. فقط فراموش نکنید که نباید خیلی به خودتان سخت بگیرید، وگرنه برنامه‌هایتان بهم خواهد خورد. جالب اینجاست که وقتی به نتیجه کار فکر نمی‌کنید بیشتر در کارهایتان موفق می‌شوید و نتایج بهتری می‌گیرید.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه
در این روزها استرس شدیدی بر شما غلبه کرده است. شما تلاش‌های زیادی را در جهت کنترل این استرس انجام می‌دهید اما متاسفانه نمی‌توانید از دل نگرانی تان کم کنید پس بهتر است دیگر به این موضوعات فکر نکنید. این نگرانی‌ها در رفتارهای شما تاثیر مستقیمی دارند و باعث می‌شوند که شما رفتار یا صحبت‌هایی را انجام دهید که بعدا از انجام آنها پشیمان شوید.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه
حالا که ماه در نشانه شاهانه شما قرار گرفته شما نیز خیلی شاهانه رویاپردازی می‌کنید! ولی لازم است بدانید شما با افرادی که می‌شناسید همگام وهمراه هستید. اگر بخواهید با قرارگفتن در جایگاه‌هایی که دیگران هم بدانجا وابستگی دارند خودتان را بیشتر بشناسید، آنها را خوشحال‌تر نخواهید کرد. فراتر رفتن از وابستگی‌های خود و انجام دادن کارهایی که تابحال انجام نمی‌دادید بهتان کمک می‌کند عادل‌تر و با انصاف‌تر باشید.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه
امروز شما مشتاقانه می‌خواهید در مورد موضوعی که ازش روی گردان بودید تحقیق کنید. همه ترس و هراس‌های شما نسبت به این موضوع امروز کاملاً از بین رفته است. شما خیلی دوست دارید که دیگران هم نقطه نظرات شما را بشنوند، چرا که می‌دانید هم اکنون تأثیر فوق‌العاده‌ای بر دیگران خواهید گذاشت. فقط یادتان باشد قبل از اینکه به موضوع بعدی بپردازید به آنها فرصت کافی بدهید که نظرشان را درباره گفته‌های شما بگویند.

ویکی مستر : فال روزانه

مطالب مرتبط

گفتگو9 دیدگاه

 1. سلام میشه خواهش کنم درباره فال روزانه ۲و۳ توضیح بدید من تا اینجا که حدود یه سال که تعقیب میکنم فال روزانه ۲ همش تکراری و فال حافظ روزانه ۱ هم که همینطور ممنون میشم توضیح بدید

  • ویکی مستر

   سلام خدمت شما دوست گرامی. فال های روزانه از چند منبع مختلف جمع آوری میشن. و اگر فالی تکراری گذاشته میشه مشکل از سایت منبع هست. امیدواریم بتونیم در آینده نزدیک فالهای اختصاصی خودمون رو به عنوان فال روزانه قرار بدیم.

 2. سلام.فال روزانه ۳ از همه فالهای روزانه تون بیشتر به واقعیت به نزدیکه.لطفا متوقفش نکنید.

  • سلام خدمت شما دوست عزیز. از وقفه پیش اومده عذرخواهی می کنیم و انشالله طبق روال گذشته ادامه می دیم.

 3. یکشنبه ها، فال نداری، ولی من میام اینجا به امید یک خبر خوش، آنقدر مریخ و عطارد کردید ولی یک خبر خوش به من ندادید، هیچ کاری برام نکردید، همش دروغ گفتید، رقیب آون همه حمایت شد و من تنها زیر دست و پای پلوتون و نپتون ماندم، دیگه چی میخواد خوشحالم کنه؟ چه خبری؟ چه چیزی؟ جای من عطارد بود، کنار خورشید. من برمیگردم به عطارد.

 4. سلام وخسته نباشید
  توی این مدتی که از سایتتون بازدید میکنم ، با تشکر از زحماتتون ، اینطور که من ، متوجه شدم که یک روز فال رو آپدیت میکنید ویکروز نه مثلا الان ساعت چار بعد از ظهر هست ولی هنوز فال شما مربوط به دیروز هست در صورتی که در اولین ساعتهای بامداد باید فال جدید بذارین در هر حال ممنون میشیم بقول عزیزی که بالا تر نوشته سادهتر و قابل فهمتر بنویسید و از آوردن نام سیارات و ستاره ها حتی الامکان خودداری کنید ،

  • ویکی مستر

   سلام خدمت شما دوست گرامی.
   دلیل اینکه این فال و بقیه فالهای روزانه گاهی دیر به روز میشن، اینه که دنبال منبع بهتری برای این فالها میگردیم و متاسفانه هنوز پیدا نکردیم. امیدواریم طی روزهای آینده بتونیم این مشکل رو برطرف کنیم.
   با سپاس از نظرات شما
   ویکی مستر

ارسال نظر