فال روزانه

22

فال روزانه

فال روزانه : فال روز ۲ مرداد۱۳۹۶

فال روزانه ویکی مستر

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه
به نظر می‌رسد شما از قبل برای همه چیز برنامه‌ریزی کرده‌اید، ولی با وجود این امروز ممکن است ناامید بشوید، چون که شما می‌خواهید همین الان نتیجه کارتان را ببینید. اگر شما در نظر دارید در رشته تحصیلی جدیدی شروع به درس خواندن بکنید و یا برای تعطیلات تابستانی به مسافرت بروید، نباید عجله کنید و پیش از موقع دست به کار شوید. حتی اگر از صبر کردن به خاطر رسیدن زمان مناسب خسته شده‌اید، ارزشش را دارد که چند روز دیگر هم صبر کنید.فال روزانه

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه
شما اگر بخواهید تفاوت‌های وسیع بین احترام به گذشته و نیازتان برای تغییر را با هم تطبیق دهید، به چالش خواهید خورد. موقعیت قوی و محکم شما در هر دو بخش ممکن است افراد دیگر را گیج و یا آشفته کند، برای اینکه شما قادر هستید هر دو روی سکه را ببینید! بلند پروازی‌های شما کمک‌تان می‌کند یک شغل تمام وقت و عالی داشته باشید و این کاملا ً ارزشش را دارد.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه
امروز باوجود اینکه در مورد تصمیمات مهم خود خیلی جدی عمل می‌کنید، ولی با این حال دیگران باز هم فکر می‌کنند شما اشتباه کرده‌اید. شاید آنها شما را به بی‌مسئولیت بودن متهم کنند، درصورتی که اصلاً اینگونه نیست. پس اکنون در مورد برنامه‌های مهم خود با آنها صحبت نکنید، شما هرچقدر بیشتر حرف بزنید اختلاف نظرهایتان با آنها بیشتر خواهد شد.

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه
اگر بیش از اندازه از خود سرسختی نشان دهید، صدمات جبران ناپذیری را از سوی منابع بیرونی وارد زندگی تان می‌کنید. هرچقدر که بیشتر تلاش کنید یاد و خاطره گذشته را حفظ کنید، اتفاقات غیر منتظره بیشتری روی می‌دهد که شما را شگفت زده خواهد کرد! به جای اینکه منتظر این وقایع بمانید، به خودتان تکانی بدهید تا میزان این شوک را به حداقل برسانید!!

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه
احتمال دارد که دوستان شما امروز نسبت به همیشه دوستانه‌تر با شما برخورد کنند، اما شما هنوز صداقت آنها را باور نکرده‌اید. شاید شما می ترسید شخصی که به شما خیلی نزدیک شده می‌خواهد از احساسات قلبی شما سوءاستفاده کند، اما احساس ناامنی خود شما باعث ایجاد تزلزل در افراد دیگر هم می‌شود. نداشتن پشتیبان مایه ناراحتی شماست. اگر شما به مکانی دوست داشتنی بروید، دیگر دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه
مروز شما مجبور می شوید تصمیم نهایی خودتان را مطرح کنید. اگر در محل کارتان سو تفاهمی وجود داشته باشد با نزدیک شدن به افراد هم فکر خود می توانید آنها را بر طرف کنید. به قدرت های خودتان شک نکنید. زمانی که شما در حال صحبت یا کار کردن هستید منطقی بودن به قدرت شما اضافه می کند.

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه
پروژه ای که روی آن کار می کنید خیلی خوب پیش می رود، ولی امروز شما جریانی از الهام دریافت می کنید که باعث می شود بینش و دیدگاه بهتری کسب کنید. شاید در ابتدا پیاده کردن آن ترسناک باشد، ولی ارزشش را دارد. از همه انرژی و اراده خود استفاده کنید. در آینده از کاری که امروز کردید بسیار خوشحال خواهید بود. از منطق خود استفاده کنید و راه حلی برای مشکلی بیابید که مدتی است شما را به خود مشغول کرده است. همه سرنخ های لازم را در اختیار دارید، فقط باید آنها را کنار هم بگذارید. نقش کارآگاه خصوصی را بازی کنید تا به جواب برسید. فرد خاصی را به نحو عجیبی تحسین می کنید، ولی صدایی در گوش شما می گوید که از احساساتتان به او چیزی نگویید. باید این گام مهم را بردارید. عجله کنید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه
ممکن است امروز احساس کنید که آن شخص همیشگی نیستید و دوست ندارید همان وظایف تکراری روزانه را – چه در خانه و چه در محل کار – انجام دهید. همان طور که تا الان بوده؛ شاید مشتاق باشید که به طور کلی رویکرد جدیدی در زندگی داشته باشید و اگر کسی چیزی بداند که شما ندانید، مشتاق هستید که شاگرد ممتاز آن کلاس باشید. یادتان باشد آموزش و تحصیل ضروری ترین جزء نیست اما می‌تواند یکی ا ز مهم ترین بخش‌های کار باشد.

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه
شما امروز به خصوص اگر همکارانتان را دوست داشته باشید برای رفتن به سر کار اشتیاق دارید. اما هنوز بخشی از وجود شما هنوز دوست دارد در خانه بماند. تعادل ایجاد کردن بین روابط خانوادگی و فعالیتهای حرفه‌ای‌تان از آن چیزی که به نظر می‌رسد راحت تر است. بدون اینکه بیشتر درگیر یکی از این آنها بشوید به هر دو بخش زندگی تان توجه کافی داشته باشید.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه
احتمالا امروز با دو جنبه از طبیعت تان – عقل و قلب- درگیر هستید. از طرف دیگر اهداف بلند مدت شما مهمتر از همیشه به نظر می‌رسد و شما می‌دانید که در رابطه با آنها وسواسی فکر می‌کنید. با این وجود افکارتان را دست کم نگیرید. الان نیاز به یک تردستی و شعبده بازی دارید و به نظر می‌رسد که این بهترین سیاستی است که الان بکارتان خواهد آمد.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه
ممکن است شما بخواهید خودتان را در زمینه های زیادی امتحان کنید، اما بهترین کار این است که نیروی خود را برای کارهایی که در طول هفته باید انجام دهید ذخیره کنید. خوشبختانه، شما ظرفیت هماهنگ کردن انرژی های متفرقه را اکنون دارید و می توانید الان آن ها را با هم جمع کنید. اگر بخواهید از کار سخت طفره بروید فقط به خاطر اینکه استراحت کنید،‌ مجبور خواهید شد که آن کار را بعدا انجام دهی.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه
امروز یک تغییر جهت جدید سیاسی در محل کار ممکن است به شما برای دنبال کردن موضوعی که از سال‌های پیش و دوران نوجوانی بهش علاقه داشته اید آزادی کامل بدهد. اگر این کار شبیه یک مشغولیت و تفریح بی‌اهمیت به نظر می‌آید به خودتان نگرانی راه ندهید، برای اینکه حتی جزئی ترین و بی اهمیت ترین دلبستگی ها می‌توانند در طول زمان تبدیل به کار و حرفه بشوند. الان لازم نیست تمام جزئیات کار را بررسی کنید، فقط بدون اینکه نگران نتیجه کار باشید به دنبال علایق خود بروید.

ویکی مستر : فال روزانه

دیدگاه بگذارید

22 نظرات در "فال روزانه"

آگاه سازی از
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بالاترین امتیاز

سلام میشه خواهش کنم درباره فال روزانه ۲و۳ توضیح بدید من تا اینجا که حدود یه سال که تعقیب میکنم فال روزانه ۲ همش تکراری و فال حافظ روزانه ۱ هم که همینطور ممنون میشم توضیح بدید

به نظر میرسه همه چیز تموم شده ! پیش گویی ها بیشتر شبیه پس گویی شده ! من هر چه که تونستم کردم تا کارم خوب باشه و دینی به گردنم نباشه در زندگی ! بهتره برای نوشته هایی که اینجا میذارید کمی بهتر وقت صرف کنید ! دو روز دو روز آپدیت نمیشه ! چطور انتظار دارید فالورهاتون بتونند فکرشون رو مرتب کنند و همچنان ادامه بدند ! خوندن نوشته هاتون به من انرژی میداد که برنامه ریزی مناسب کنم ولی دیگه برنامه هم به دردم نمیخوره ! اینجوری… ادامه نظر »
سلام برای ماه دی نوشتید در حالی که به دیگران کمک می‌کنید از فرصت‌هایی که در زندگی دارند استفاده کنند، باز کردن درهای شانس و خوشبختی به روی دیگران تبدیل به سرگرمی و تفریح‌تان شده است!! اما حالا دیدن تمام پتانسیل‌ها سخت تر شده است؛ چرا که هر چیزی نسبت به قبل مایوس کننده تر شده است‌. اما شما زمان‌تان را تلف نکنید، احساس بدبختی نکنید و به خودتان شک نداشته باشید. درعوض هدفی منطقی برای خود تعیین کنید و برای رسیدن به آن کار کنید. . راستش من اشتباها… ادامه نظر »

Salam mikhastam begam man ba in falaton enrzhi migiram.va khiliam 2rstan.har 3ta falaton.

یکشنبه ها، فال نداری، ولی من میام اینجا به امید یک خبر خوش، آنقدر مریخ و عطارد کردید ولی یک خبر خوش به من ندادید، هیچ کاری برام نکردید، همش دروغ گفتید، رقیب آون همه حمایت شد و من تنها زیر دست و پای پلوتون و نپتون ماندم، دیگه چی میخواد خوشحالم کنه؟ چه خبری؟ چه چیزی؟ جای من عطارد بود، کنار خورشید. من برمیگردم به عطارد.

سلام وخسته نباشید توی این مدتی که از سایتتون بازدید میکنم ، با تشکر از زحماتتون ، اینطور که من ، متوجه شدم که یک روز فال رو آپدیت میکنید ویکروز نه مثلا الان ساعت چار بعد از ظهر هست ولی هنوز فال شما مربوط به دیروز هست در صورتی که در اولین ساعتهای بامداد باید فال جدید بذارین در هر حال ممنون میشیم بقول عزیزی که بالا تر نوشته سادهتر و قابل فهمتر بنویسید و از آوردن نام سیارات و ستاره ها حتی الامکان خودداری کنید ،

Chera sayte enghadr kond emroz hichk2m az falaro avaz nakrdid hata fale hafte miladyo

Salam man montazer fale mahane farvardinam.hastam.pas chera avazesh nemikonid???

سلام. ببخشید تو فال اردیبهشت نوشتید : ممکن است رئیس شما یا یکی دیگر از مقام‌های مافوق بهتان گفته باشد که بخشی از برنامه‌ریزی‌هایتان غلط بوده است. متأسفانه آنها وقتی دارند شما را سرزنش می‌کنند، خیلی قصدشان خیرخواهانه نیست. به علاوه شما خیلی حساس و شکننده هستید و نمی‌توانید به خوبی جواب این اظهار نظر منفی را بدهید. اما فکرتان را درگیر این موضوع نکنید. شما قول داده بودید که این موضوع را به کسی نگویید و الان هم وقت کافی ندارید که بخواهید خودتان را ناراحت کنید. قسمت اخرش… ادامه نظر »

با سلام و خسته نباشید
ازاینکه فال روزانه را مدتیست بطور مرتب بروز رسانی میکنید کمال تشکر را دارم ، موفق باشید .

فال ویکی مستر چرا اینقدر دیر به روز میشه

سلام
خواستم بگم همه اون چیزایی که تو فال دیروزم بود پیش اومد در حالی که راستش اصلا هم انتظار نداشتم پیش بیاد. گفتم هم تشکر کنم به خاطر فال خوبتون و هم اینکه بگم کارتون فوق العاده است که فالهای خوبی قرار میدین. باز هم ممنون.

با تشکر از سایت خوب تون . من یکسال هست که مدام فال روزانه شمارو دنبال میکنم و واقعا همش درست بوده منتها اخیرا فال روزانه ۱ که از همه بیشتر به واقعیت نزدیکه خیلی خلاصه شده و حتی به یکی دو سطر رسیده با این تفاوت که تا چند وقت پیش خیلی بیشتر و کامل تر بود …

سلام.فال روزانه ۳ از همه فالهای روزانه تون بیشتر به واقعیت به نزدیکه.لطفا متوقفش نکنید.

سلام خدمت شما دوست عزیز. از وقفه پیش اومده عذرخواهی می کنیم و انشالله طبق روال گذشته ادامه می دیم.

wpDiscuz