فال روزانه

15

فال روزانه

فال روزانه : فال روز ۹ خرداد۱۳۹۶

فال روزانه ویکی مستر

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه
اگرچه تنبل بودن و یک گوشه نشستن از خصوصیات ذاتی شما نیست، ولی وقتی که لازم باشد شما خیلی خوب این کار را انجام می‌دهید. با وجود این اکنون با دقت برنامه ریزی کردن برای امروز می‌تواند برایتان بسیار سودمندتر باشد. حتی اگر شما ترجیح می‌دهید که جزئیات چیزی را شرح دهید، اگر به برنامه‌های تقویمتان توجه نکنید به زودی فرصتهای زیادی را از دست خواهید داد.فال روزانه

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه
امروز ابراز کردن احساسات مثبت برای شما ساده‌تر شده است، برای اینکه شما می‌توانید به کسانی که به اهداف شما علاقه‌مندند کاملاً اطمینان کنید. اما افراد دیگر کمی‌ دو دل هستند و شما نمی‌توانید بگویید آیا آنها ایده‌های شما را می‌پذیرند یا نه؟! باوجود این تصمیم گیری‌هایتان را شخصی نکنید، برای اینکه آنها حتماً باید اصلاح شوند. به جای غر زدن به سر کار بروید و به فکر پیدا کردن راه‌های بهتری باشید!

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه
شما امروز می‌توانید با کمک حس ششم خود فراتر از محدودیت‌های احساسی همیشگی خود را نیز ببینید، اما این موضوع می‌تواند باعث بهم ریختن اعصاب دیگران شود. متاسفانه تا موقعی که نتوانید انتخاب‌های خود را با منطق و دلیل برایشان شرح دهید آنها طبق برنامه‌هایتان کار نخواهند کرد. اگر شما نسبت به عدم حمایت دوستانتان از خود بیش از حد حساسیت نشان می‌دهید، پس شاید به خودتان شک دارید. به یاد داشته باشید ناتوانی شما در ابراز کردن نظریات‌تان نتیجه نادرستی و اشتباه بودن نگرش‌تان است.

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه
شما امروز فقط احساس سرحال بودن می‌کنید، اما درست نیست هرآنچه که در فکرتان دارید را با دیگران در میان بگذارید. مثل اینکه شما مدتی برنامه‌هایتان را معوق گذاشته بودید، ولی حالا که شروع کرده‌اید آنها را اجرا کنید، موانع یکی پس از دیگری ظاهر می‌شوند. آرامش داشته باشید و به دنبال راهی باشید که در حین کار کردن تا جایی که می‌توانید از کارتان لذت ببرید.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

شما احساس می‌کنید که برای تغییرات احساسی جدید کاملاً آمادگی دارید، اما باید تا موقعی که کسی به کمکتان نیامده است صبر کنید. امروز ضعف‌ها و سستی‌هایتان خودشان را نشان داده‌اند و باید با بیشتر کار کردن آنها را بپوشانید. اگر تصمیم بگیرید که احساسات خود را سرکوب کنید، فرصت بزرگی نصیب‌تان می‌شود که بیشترین تغییر در زندگی‌تان را به همراه دارد.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه
شما به خط افق بی کران و نامحدود نگاه می‌کنید و مطمئن هستید که این خط تا جاهای خیلی دور امتداد دارد. اما این حقه نور است! شما توانایی مدیریت کردن و کنترل کردن عشق و علاقه وافرتان به سفر را دارید. ولی همیشه راضی بودن و موافق بودن خوب نیست! اگر کمی دیگران را تحت فشار قرار دهید، راحت‌تر می‌توانید به اهدافتان برسید.

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه
یک پیچیدگی بین دنیای درونی شما با یک موقعیت که اخیرا در آن گرفتار شده‌اید ممکن است این روزها ذهن شما را به خود مشغول کند و باعث شود که موقتا حالت تعادل خود را از دست بدهید. ادامه دادن به این وضع کمکی به شما برای رسیدن به هدف‌هایتان نخواهد کرد حتی اگر احساس کنید که از کارهایتان راضی و خشنود هستید. با این وجود راه‌های مناسب و مفیدی وجود دارند که بتوانید با استفاده از آنها به نیازهای خود پاسخ دهید. وظیفه شما اکنون این است که آنها را پیدا کنید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه
با وجود اینکه امروز شما کار زیادی برای انجام دادن ندارید، ولی ماه جدید برج سنبله در دهمین خانه‌تان یعنی خانه شغلی حضور دارد و شما را تشویق می‌کند بیشتر کار کنید. برنامه ریزی کردن برای کارهای هفته آینده ایده خیلی خوبی است، اما با وجود تاکیدات بیشتر بر روی خانه یازدهم‌تان یعنی خانه اهداف بلند مدت، شما بیشتر سعی می‌کنید برای آینده‌های دورتر خود برنامه ریزی کنید. درحال حاضر تعادل بر قرار کردن بین وظایف روزانه و کارهایی که می‌خواهید در آینده انجام دهید مهم ترین کار است.

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه
اگرچه شما فرد آینده نگری هستید، اما ظاهراً نمی‌توایند از وقت‌های آزاد خود استفاده کرده و به مسافرت یا پیک نیک بروید. شاید الان وقت این فرا رسیده که بفهمید دیگران می‌توانند برای مدتی بدون شما و به نتهایی خودشان از پس کارها بربیایند. حتی اگر برای این کار مجبور شوید با یکی از همکارانتان بحثی جدی داشته باشید، بدانید که اگر فقط یک بار بهشان بگویید که نیاز به استراحت دارید می‌توانید نظر موافق آنها را جلب کنید.

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه
شما امروز می‌خواهید مواظب تمام کسانی که می‌شناسید باشید، اما حقیقت این است که اگر این کار را بکنید دیگر نمی‌توانید به فکر خودتان باشید. فهمیدن اینکه رفتار احمقانه‌ای دارید سخت است، ولی وقتی هرچیزی که دارید را به دیگران می‌بخشید، لازم است که این موضوع را فهمید!! البته زیاد هم به خودتان سخت نگیرید، شما به زودی تعادل خود را باز می‌یابید.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه
ممکن است امروز قادر نباشید که ذهن‌تان را سرو سامان دهید. یا اگر بتوانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما درست است آماده هستید تا تصمیم قبلی خود را دوباره بررسی کرده و مدت دیگری را به اندیشیدن درباره آن بپردازید. ممکن است شما از سرشت و طبیعت سازگار و مناسب خود خشنود باشید اما دیگران ممکن است این هوس شما را عاملی در تضاد با بهره‌وری بدانند. نگران نباشید که دیگران چه فکری می‌کنند. فقط به یاد داشته باشید که هر کس دیگری نیز می‌تواند افکار خود را تغییر دهد.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه
شما امروز راحت‌تر هستید کارهایی را انجام دهید که برایتان بیشترین اهمیت را دارند. به جای تلاش کردن برای تعیین کردن دقیق نیازهای دیگران، شما می‌توانید این کار را برعکس انجام دهید. اما خودخواه بودن باعث می‌شود که به هدفتان نزدیک نشوید. به خاطر منتظر بودن برای وارد شدن موج جدیدی از انرژی از انجام دادن کارهایی که توانایی آنها را دارید نهراسید.

ویکی مستر : فال روزانه

دیدگاه بگذارید

15 نظرات در "فال روزانه"

آگاه سازی از
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بالاترین امتیاز
به نظر میرسه همه چیز تموم شده ! پیش گویی ها بیشتر شبیه پس گویی شده ! من هر چه که تونستم کردم تا کارم خوب باشه و دینی به گردنم نباشه در زندگی ! بهتره برای نوشته هایی که اینجا میذارید کمی بهتر وقت صرف کنید ! دو روز دو روز آپدیت نمیشه ! چطور انتظار دارید فالورهاتون بتونند فکرشون رو مرتب کنند و همچنان ادامه بدند ! خوندن نوشته هاتون به من انرژی میداد که برنامه ریزی مناسب کنم ولی دیگه برنامه هم به دردم نمیخوره ! اینجوری… ادامه نظر »

سلام میشه خواهش کنم درباره فال روزانه ۲و۳ توضیح بدید من تا اینجا که حدود یه سال که تعقیب میکنم فال روزانه ۲ همش تکراری و فال حافظ روزانه ۱ هم که همینطور ممنون میشم توضیح بدید

Salam mikhastam begam man ba in falaton enrzhi migiram.va khiliam 2rstan.har 3ta falaton.

یکشنبه ها، فال نداری، ولی من میام اینجا به امید یک خبر خوش، آنقدر مریخ و عطارد کردید ولی یک خبر خوش به من ندادید، هیچ کاری برام نکردید، همش دروغ گفتید، رقیب آون همه حمایت شد و من تنها زیر دست و پای پلوتون و نپتون ماندم، دیگه چی میخواد خوشحالم کنه؟ چه خبری؟ چه چیزی؟ جای من عطارد بود، کنار خورشید. من برمیگردم به عطارد.

سلام وخسته نباشید توی این مدتی که از سایتتون بازدید میکنم ، با تشکر از زحماتتون ، اینطور که من ، متوجه شدم که یک روز فال رو آپدیت میکنید ویکروز نه مثلا الان ساعت چار بعد از ظهر هست ولی هنوز فال شما مربوط به دیروز هست در صورتی که در اولین ساعتهای بامداد باید فال جدید بذارین در هر حال ممنون میشیم بقول عزیزی که بالا تر نوشته سادهتر و قابل فهمتر بنویسید و از آوردن نام سیارات و ستاره ها حتی الامکان خودداری کنید ،

Chera sayte enghadr kond emroz hichk2m az falaro avaz nakrdid hata fale hafte miladyo

Salam man montazer fale mahane farvardinam.hastam.pas chera avazesh nemikonid???

سلام برای ماه دی نوشتید در حالی که به دیگران کمک می‌کنید از فرصت‌هایی که در زندگی دارند استفاده کنند، باز کردن درهای شانس و خوشبختی به روی دیگران تبدیل به سرگرمی و تفریح‌تان شده است!! اما حالا دیدن تمام پتانسیل‌ها سخت تر شده است؛ چرا که هر چیزی نسبت به قبل مایوس کننده تر شده است‌. اما شما زمان‌تان را تلف نکنید، احساس بدبختی نکنید و به خودتان شک نداشته باشید. درعوض هدفی منطقی برای خود تعیین کنید و برای رسیدن به آن کار کنید. . راستش من اشتباها… ادامه نظر »
سلام. ببخشید تو فال اردیبهشت نوشتید : ممکن است رئیس شما یا یکی دیگر از مقام‌های مافوق بهتان گفته باشد که بخشی از برنامه‌ریزی‌هایتان غلط بوده است. متأسفانه آنها وقتی دارند شما را سرزنش می‌کنند، خیلی قصدشان خیرخواهانه نیست. به علاوه شما خیلی حساس و شکننده هستید و نمی‌توانید به خوبی جواب این اظهار نظر منفی را بدهید. اما فکرتان را درگیر این موضوع نکنید. شما قول داده بودید که این موضوع را به کسی نگویید و الان هم وقت کافی ندارید که بخواهید خودتان را ناراحت کنید. قسمت اخرش… ادامه نظر »

سلام.فال روزانه ۳ از همه فالهای روزانه تون بیشتر به واقعیت به نزدیکه.لطفا متوقفش نکنید.

سلام خدمت شما دوست عزیز. از وقفه پیش اومده عذرخواهی می کنیم و انشالله طبق روال گذشته ادامه می دیم.

wpDiscuz